Generatory tlenu Atlas Copco

Generatory tlenu Atlas Copco

Technologia adsorpcji zmiennociśnieniowej (PSA): niezawodna i sprawdzona

Generatory tlenu OGP Atlas Copco pracujące w technologii adsorpcji zmiennociśnieniowej (PSA) zapewniają stały dopływ azotu i tlenu o żądanej czystości. Rozwiązanie wszystkich problemów dotyczących tlenu.

Generator tlenu OGP wykorzystuje technologię adsorpcji zmiennociśnieniowej do oddzielenia molekuł znajdujących się w sprężonym powietrzu i uzyskania wysokiej czystości tlenu przy wylocie z generatora.

Generatory serii OGP stanowią ekonomiczne źródło tlenu wykorzystywane w takich zastosowaniach jak: uzdatnianie wody, wytwarzanie ozonu, opieka zdrowotna i przemysł szklarski.

Najważniejsze atuty generatorów tlenu:

  • Wyjątkowa niezawodność, trwała konstrukcja, ciągła gotowość do pracy ( 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu )
  • Nie ma niebezpieczeństwa przerw produkcyjnych ze względu na brak dopływu gazu
  • Dopasowanie do wymagań czystości OGP: stężenia tlenu od 90% do 95% gotowe do użycia wymagają jedynie dopływu suchego sprężonego powietrza
  • Konstrukcja typu "podłącz i pracuj" - brak konieczności specjalistycznej instalacji i prac rozruchowych. Całkowicie zautomatyzowana praca i pełny system monitoringu, obejmujący czujnik tlenu w wyposażeniu standardowym.
  • Łatwa obsługa techniczna - oszczędność kosztów, niskie koszty operacyjne, brak dodatkowych kosztów jak np. koszty związane z zamówieniem, dopełnianie materiałami eksploatacyjnymi i opłaty transportowe, ograniczone koszty obsługi technicznej

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numer: (58) 622 49 22

3 produkt(ów)
na stronę
   
3 produkt(ów)
na stronę