Przewody pneumatyczne, węże pneumatyczne, zwijadła

Wysokiej jakości przewody pneumatyczne

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę przewodów do sprężonego powietrza. W zależności od rodzaju ciśnienia roboczego, warunków otoczenia, medium przepływu (sprężone powietrze, woda, oleje) możemy zaoferować przewody pneumatyczne z różnego rodzaju materiałów.

Znajdziesz u nas między innymi: węże poliuretanowe, poliamidowe, polietylenowe, teflonowe, silikonowe i wiele innych. Każdy z dostępnych rodzajów węży posiada bardzo różne właściwości i parametry techniczne, które mogą być kluczowe przy wyborze przewodu do konkretnego zastosowania.

Węże mogą różnić się między innymi elastycznością, odpornością na ścieranie, na promienie UV, na wysokie i niskie temperatury, a nawet najróżniejsze rodzaje środków i substancji chemicznych (w tym agresywnych).

Do najbardziej popularnych przewodów pneumatycznych należą węże wykonane z poliuretanu, często wykorzystywane do zasilania siłowników, zaworów czy narzędzi pneumatycznych.

W każdej kategorii znajdziesz dokładny opis, do jakiej pracy dany przewód będzie optymalnym wyborem. Jednak jeśli dalej będziesz miał wątpliwości, zadzwoń pod numer telefonu: +48 882 085 669, nasz wykwalifikowany zespół z chęcią pomoże Ci wybrać najlepszy dla Ciebie przewód.