Zawory pneumatyczne

W tej części naszego sklepu znajdziesz zawory pneumatyczne znanej i cenionej firmy YPC. Pomogą Ci one zapanować nad przepływem płynów i gazów w układzie. Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg rozwiązań dostosowanych do warunków pracy, w jakich funkcjonuje Twoja instalacja. Sprawdź naszą ofertę!

Kilka serii zaworów pneumatycznych

W naszej ofercie znajdziesz zawory pneumatyczne YPC podzielone na kilka serii:

  • SFP __ – zawory pneumatyczne o działaniu __5/2, 5/3, 3/2. Można je stosować na płytach oraz wyspach zaworowych.
  • SCEP – Występują w mniejszych rozmiarach niż zawory pneumatyczne z serii SFP, ale nie odbiegają od nich parametrami. Dzięki nim możliwe jest montowanie różnych zaworów na jednej płycie zaworowej.
  • SIP – Zawory pneumatyczne przeznaczone do montażu na płytach zaworowych. Odpowiadają normie ISO 5599/1, dzięki czemu pasują do większości płyt. Zawory SIP posiadają dużą przepustowość, dzięki czemu mogą być stosowane przy znacznym poborze powietrza.
  • NAMUR – Seria zaworów, które można montować na przyłączach NAMUR. Wykorzystuje się je przy napędach pneumatycznych lub zaworach aksjalnych (VIP).

Jeżeli nie wiesz, które zawory pneumatyczne wybrać, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci i dobierzemy odpowiedni produkt, który spełni Twoje wymagania. Jesteśmy pewni, że w naszej ofercie znajdziesz coś dla siebie.

Firma Pneumatig jest wyłącznym dystrybutorem zaworów marki YPC w Polsce, dzięki temu możemy zaproponować Państwu niezawodne zawory w konkurencyjnych cenach.