Ciśnieniowe zawory bezpieczeństwa

Zawory bezpieczeństwa

W tej części naszego sklepu znajdziesz zawory bezpieczeństwa, które są bardzo istotnymi elementami każdej instalacji pneumatycznej. Przygotowaliśmy dla Ciebie produkty, które pracują w różnych zakresach ciśnienia.

Do czego może Ci się przydać zawór

bezpieczeństwa?

Przede wszystkim jest to element, który zapobiega przekroczeniu dopuszczalnej wartości ciśnienia. Dzięki temu cały układ jest odpowiednio chroniony przed przeciążeniem. Pomaga to minimalizować koszty napraw i wymiany części.

Jak działa zawór bezpieczeństwa?

Zawory bezpieczeństwa mają to do siebie, że ich działanie nie jest zbytnio skomplikowane. Gdy dopuszczalna norma ciśnienia zostaje przekroczona, zawór bezpieczeństwa się otwiera. Głównym zadaniem tych urządzeń jest dynamiczna reakcja w czasie gwałtownego skoku ciśnienia. Kalibracji zaworów dokonuje producent, który robi to na podstawie obowiązujących norm.

Zawory bezpieczeństwa z łagodnym spustem

W naszym sklepie znajdziesz zawory wyposażone w system łagodnego spustu i regulację, co znacznie ułatwia ich obsługę. Ponadto produkty posiadają certyfikat PED/97/23/CE.

Jeżeli masz problem z wyborem zaworu, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci dopasować zawór bezpieczeństwa, który będzie spełniał Twoje oczekiwania. Sprawdź, jak wiele dla Ciebie przygotowaliśmy! Gwarantujemy, że w naszej ofercie znajdziesz coś dla siebie.

9 produkt(ów)
na stronę
   
9 produkt(ów)
na stronę